Yaşar Tunagür Hocaefendi

Onun yaptığı o coşkun konuşmalar, o güne kadar duyduğum en içten ve en samimi konuşmalardı. Hutbelerinde muhakkak sahabeden örnekler verirdi. Ben zaten sahabe aşığı idim. Bu da beni onu dinlemeye koşturan sebeplerden biriydi.

  • @YasarTunagur

  • Kategoriler

  • Güncelliğini yitirmiş bazı konular kaldırılmaktadır (Ücetsiz site olmasından dolayı kısıtlama yapılıyor) anlayışınız için çok teşekkürler
    Sitemizdeki linkleri veya Videoları açamayanlar Dns lerini 208.67.222.222 208.67.222.220 Yapsınlar
  • Reklamlar

Toprak, dünyanın birçok ülkesinde işadamlarının vesile olduğu okulların Türk Bayrağı’nı dalgalandırdığını ifade etti

Posted by tunagor 16/11/2012

CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, Bursa Girişimci İşadamları Derneği (BUGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fuat Er’i ziyaret etti. Ziyarete, Erdoğan Toprak’ın yanı sıra Bursa Milletvekili Sena Kaleli, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP Bursa İl Başkanı Metin Çelik ve Ertuğrul Kaplan katıldı. Derneğin çalışmaları hakkında bilgi veren BUGİAD Başkanı Ali Fuat Er, dernek olarak ülkeye hizmet eden tüm partilere eşit yaklaştıklarını belirtti. Her türlü düşünceye açık olduklarını ifade eden Er, dernek çatısı altında farklı görüşlerde birçok üyenin bulunduğunu vurguladı.

TOPRAK: İHRACATA KATKI YAPAN İŞADAMLARINA SAYGIMIZ SONSUZ

CHP Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak ise BUGİAD’ın çalışmalarını övdü. Toprak, şöyle konuştu: “Parti olarak, çantasını alıp Afrika’ya, dünyanın dört bir tarafına giderek ihracata katkı yapan, bu ülkenin sanayisinin gelişimi için çalışan işadamlarına saygımız sonsuz. Çünkü yurt dışına ihracat olarak çıkan 1 dolar, bu ülkedeki vatandaşın cebine 1 dolar olarak dönüyor. CHP olarak bizler de bu düşünceyle ülkenin ihracatına nasıl katkı sunarız, onun peşindeyiz.”

TUSKON çatısı altındaki derneklerin ülkemiz için önemli faydaları olduğuna dikkat çeken Toprak, dünyanın birçok ülkesinde işadamlarının vesile olduğu okulların Türk Bayrağı’nı dalgalandırdığını ifade etti.

Milletvekili Ertuğrul Kaplan ise gelenek olarak gittikleri ülkelerdeki Türk temsilcilerini, büyükelçilikleri ziyaret ettiğini söyleyerek, bir Moğolistan iş gezisinde ise en fazla ilgiyi o ülkedeki Türk okulları yetkililerinden gördüklerini vurguladı.

CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli de BUGİAD’lı kadın girişimcilerin güzel işler yaptığını ifade etti.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: