Yaşar Tunagür Hocaefendi

Onun yaptığı o coşkun konuşmalar, o güne kadar duyduğum en içten ve en samimi konuşmalardı. Hutbelerinde muhakkak sahabeden örnekler verirdi. Ben zaten sahabe aşığı idim. Bu da beni onu dinlemeye koşturan sebeplerden biriydi.

  • @YasarTunagur

  • Kategoriler

  • Güncelliğini yitirmiş bazı konular kaldırılmaktadır (Ücetsiz site olmasından dolayı kısıtlama yapılıyor) anlayışınız için çok teşekkürler
    Sitemizdeki linkleri veya Videoları açamayanlar Dns lerini 208.67.222.222 208.67.222.220 Yapsınlar
  • Reklamlar

Zirve Üniversitesi’nden uluslararası işbirliği!

Posted by tunagor 18/07/2012

Zirve Üniversitesi, İletişim Fakültesi ile Malezya Selangor Üniversitesi iletişim ve Medya Fakültesi arasında karşılıklı eğitim anlaşması imzalandı.

İletişim Fakültesi, kurulduğu günden beri yürüttüğü çalışmalar ve faaliyetlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Selangor Üniversitesi iletişim ve Medya Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Azmuddin İbrahim , imza töreni için geldiği Gaziantep’te, Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa ve Radyo TV ve Sinema Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ramazan Cihan ile bir araya geldi.

12 Temmuz Perşembe günü iki üniversitenin iletişim üzerine vardıkları bu anlaşmayla öğrencilere daha global bir eğitim verilmeye çalışılarak üniversitelerin birbirleriyle olan ilişkileri kardeş üniversite seviyesinde devam ettirilecek.

Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, “Başta ABD olmak üzere birçok ülke ile eğitim anlaşmamız bulunmakta. Öğrencilerimize daha iyi eğitim sunmak için anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin kapsamını genişletmeye çalışıyoruz. Daha önce diğer fakültelerimizin de farklı üniversitelerle buna benzer anlaşmaları olmuştu. Bu sayede öğrencilerimizin Zirve Üniversitesi’nde aldıkları kaliteli eğitimi diğer üniversiteden alacakları deneyimlerle pekiştireceklerine inanıyorum” diyerek durumdan memnuniyetini dile getirdi.

Dekan İbrahim; “Zirve üniversitesine gelmeden önce web sitesinden incelemiştim, ama şimdi görüyorum ki çok daha etkileyici bir üniversite. İletişim Fakültesi’yle yaptığımız bu anlaşmayla bu alanda daha iyi bir eğitim sunmaya çalışacağız” dedi.

İletişim Fakültesi bünyesinde açılacak olan radyo, televizyon ve fotoğraf stüdyolarını gezerek bilgi alan Prof. Dr. Azmuddin İbrahim Zirve Üniversitesi’nin giderek büyüyen ve bölgesinde dikkat çeken bir üniversite olacağını sözlerine ekledi.

İletişim Fakültesi öğretim üyeleri Yrd. Doç. Dr. Ramazan Cihan ve Yrd. Doç. Dr. Kutluk Özgüven ile üniversiteyi gezen misafir hoca, Gaziantep Zeugma müzesini de görmeyi ihmal etmedi. Ardından Gaziantep’e özgü tahmis kahvesini tarihi mekanında içen Prof. Dr. Azmuddin İbrahim Türkiye’nin tarihi zenginliklere sahip olduğunu ve bunun kıymetinin bilinmesi gerektiğini söyledi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: