Yaşar Tunagür Hocaefendi

Onun yaptığı o coşkun konuşmalar, o güne kadar duyduğum en içten ve en samimi konuşmalardı. Hutbelerinde muhakkak sahabeden örnekler verirdi. Ben zaten sahabe aşığı idim. Bu da beni onu dinlemeye koşturan sebeplerden biriydi.

  • @YasarTunagur

  • Kategoriler

  • Güncelliğini yitirmiş bazı konular kaldırılmaktadır (Ücetsiz site olmasından dolayı kısıtlama yapılıyor) anlayışınız için çok teşekkürler
    Sitemizdeki linkleri veya Videoları açamayanlar Dns lerini 208.67.222.222 208.67.222.220 Yapsınlar
  • Reklamlar

Burç Üniversitesi’nden büyük başarı

Posted by tunagor 09/05/2012

Bosna-Hersek Uluslararası Burç Üniversitesi’nin iki öğrencisi, Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenen Uluslararası “Infomatrix” Bilgisayar Olimpiyatı’nda altın madalya kazandı.

39 ülkeden öğrencilerin katıldığı ve 180 projenin yer aldığı yarışmada, Sabahudin Husiç ve Cenis Eyupi, beyin dalgalarının kullanımı ile ilgili projeleriyle “donanım kontrolü” kategorisinde birinci oldu. Öğrencilerden Cenis Eyupi, birinci oldukları için mutlu olduklarını söylerken, diğer yarışmacı Sabahudin Husiç de, “Orijinal bir şey yapmak istedik ve hem maliyet hem de uygulama açısından uygun bir proje yapmaya çalıştık. Abdülhamit Subaşı hocamızın destek ve tecrübesinin yardımıyla fikrimizi gerçekleştirdik.” dedi. Öğrencilerinin başarısından duyduğu memnuniyetini dile getiren Burç Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Padem, “Bu madalyalar sadece fakültemiz için değil, öncelikle Bosna-Hersek için ve bu öğrencilerimiz içindir.” diye konuştu.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: