Yaşar Tunagür Hocaefendi

Onun yaptığı o coşkun konuşmalar, o güne kadar duyduğum en içten ve en samimi konuşmalardı. Hutbelerinde muhakkak sahabeden örnekler verirdi. Ben zaten sahabe aşığı idim. Bu da beni onu dinlemeye koşturan sebeplerden biriydi.

  • @YasarTunagur

  • Kategoriler

  • Güncelliğini yitirmiş bazı konular kaldırılmaktadır (Ücetsiz site olmasından dolayı kısıtlama yapılıyor) anlayışınız için çok teşekkürler
    Sitemizdeki linkleri veya Videoları açamayanlar Dns lerini 208.67.222.222 208.67.222.220 Yapsınlar
  • Reklamlar

Zafer Fen, YGS’de Trabzon’un gururu oldu

Posted by tunagor 29/04/2011

Trabzon Zafer Fen Dershanesi öğrencisi Kaan Dinler, YGS’de Trabzon’un gururu oldu. Dün açıklanan YGS sonuçlarına göre YGS-5’de 491,823 puan alan Dinler, Türkiye 20.si, Trabzon 1.si oldu. YGS’de elde ettiği başarının altında düzenli çalışmanın yattığına dikkat çeken Kaan Dinler, “Özellikle lisede bir program dâhilinde çalışmaya başladık. Ders çalışma düzenimi hiç bozmadım. Bu süre zarfında ailem, okulum ve dershanedeki hocalarımla uyumlu bir çalışma içerisinde olduk. Bunun sonucunda da başarı geldi. Çok mutluyum.” dedi. Zafer Fen Dershaneleri Genel Müdürü Arif Kapar da yaptığı açıklamada, Trabzon’da dershanecilikte bir marka olduklarını bir kez daha gösterdiklerini söyledi. Başarıda emeği geçenleri kutlayan Kapar, “Alınan her sonuç kendi içinde bir başarı hikayesini taşıyabilir. Bu yüzden YGS sonuçları çok iyi analiz edilmelidir. Çoğu öğrenci için YGS üniversiteye girişin birinci aşamasını oluşturuyor. İyi bir çalışmayla ikinci aşama olan LYS’den alınacak güzel sonuç öğrencileri bir üniversiteye taşıyabilir. Dolayısıyla hiçbir şey bitmedi. Asıl şimdi çalışma zamanıdır. Şimdiden öğrencilere LYS’ de başarılar dileriz.” ifadelerini kullandı.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: