Yaşar Tunagür Hocaefendi

Onun yaptığı o coşkun konuşmalar, o güne kadar duyduğum en içten ve en samimi konuşmalardı. Hutbelerinde muhakkak sahabeden örnekler verirdi. Ben zaten sahabe aşığı idim. Bu da beni onu dinlemeye koşturan sebeplerden biriydi.

  • @YasarTunagur

  • Kategoriler

  • Güncelliğini yitirmiş bazı konular kaldırılmaktadır (Ücetsiz site olmasından dolayı kısıtlama yapılıyor) anlayışınız için çok teşekkürler
    Sitemizdeki linkleri veya Videoları açamayanlar Dns lerini 208.67.222.222 208.67.222.220 Yapsınlar
  • Reklamlar

YGS’de Giresun birincisi İkbal FEM’den çıktı

Posted by tunagor 29/04/2011

Giresun İkbal FEM Müdürü Levent Uysal, 2011 Yükseköğretime Geçiş Sınavı(YGS)’nda Türkiye 156.’sı ve Giresun birincisini çıkararak önemli başarıya imza attıklarını söyledi. Levent Uysal, yaptığı açıklamada, geçen yıl kitlesel başarıda zirvede yer alan ve bin 43 öğrencisini hedeflerine ulaştıran İkbal FEM Dershanesi’nin 2011 YGS’de de zirvedeki yerini yine koruduğunu belirtti. Açıklanan YGS sonuçlarına göre, Çağla Yağlıdere’nin Giresun birincisi olduğunu kaydeden Müdür Uysal, “Giresun birincisi dershane öğrencimiz Çağla Yağlıdere oldu. İkbal FEM, özverili öğretmenleriyle bol doküman ve kaynaklarıyla öğrencilerine sınırsız imkânlar sunmanın, neticesinde de hem bireysel hem de kitlesel başarıları her yıl yaşadıklarını” ifade etti. Hedefinin tıp fakültesine girmek olduğunu açıklayan başarılı öğrenci Çağla Yağlıdere ise “Çok çalışarak değil planlı, programlı ve bilinçli bir çalışmayla hedefime ulaştım. Bu başarıyı bana tattıran başta aileme, dershane ve okul öğretmenlerime çok teşekkür ederim.” dedi. Çağla Yağlıdere’nin annesi Necla Yağlıdere ise “Allah (cc) bu sevinci herkese yaşatsın. Emeği geçenleri tebrik ediyorum.” dedi. Giresun İkbal FEM Müdürü Levent Uysal, “Dershanemiz olarak bundan sonraki hedeflerinin LYS’ de de önemli başarılar elde etmek olduğunu sözlerine ekledi.”

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: