Yaşar Tunagür Hocaefendi

Onun yaptığı o coşkun konuşmalar, o güne kadar duyduğum en içten ve en samimi konuşmalardı. Hutbelerinde muhakkak sahabeden örnekler verirdi. Ben zaten sahabe aşığı idim. Bu da beni onu dinlemeye koşturan sebeplerden biriydi.

  • @YasarTunagur

  • Kategoriler

  • Güncelliğini yitirmiş bazı konular kaldırılmaktadır (Ücetsiz site olmasından dolayı kısıtlama yapılıyor) anlayışınız için çok teşekkürler
    Sitemizdeki linkleri veya Videoları açamayanlar Dns lerini 208.67.222.222 208.67.222.220 Yapsınlar
  • Reklamlar

YGS birincileri Kars’ta FEM Dershanesi’nden çıktı

Posted by tunagor 29/04/2011

Kars FEM Dershanesi, Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)’nda altı branşta da il birincilerini çıkarmayı başardı. Dershane öğrencisi Miyase Ağaç, YGS1, YGS2, YGS3, YGS5 ve YGS6 alanlarında, Rabia Eniş ise YGS4 alanında il birinci oldu. Miyase Ağaç, aynı zamanda Türkiye 542.’si olurken, ilde değişik alanlarda ilk üç içerisinde 14 öğrencinin FEM öğrencisi olduğu belirtildi. Kars FEM Dershanesi Müdürü Yavuz Saygılı, dershanelerinde bireysel ve kitlesel başarının bir gelenek olduğunu, bu başarının bir tesadüf olmadığı söyledi. Özverili bir çalışmanın yanında aile-öğrenci-okul ve dershane birlikteliğinin önemli olduğunu söyleyen Saygılı, kendilerine bu mutluluğu yaşatan ve başarıda emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi. Kars FEM Dershanesi rehber öğretmeni Talha Karabacak ise başarılarının tesadüf olmadığını belirterek, önceki yıllarda da benzer başarılar elde ettiklerini vurguladı. Karabacak, “Şimdi öğrencilerimizin önünde LYS var. Öğrencilerimiz vakit kaybetmeden, kendilerinden beklenildiği gibi düzenli bir çalışma içerisine girerek inşallah o sınavdan da alınlarının akıyla çıkacaklardır.” dedi. YGS sonuçları açıklanmadan önce tüm Türkiye’de günlerce konuşulan ‘kopya’ ve ‘şifre’ iddialarına inanmadığını belirten YGS Kars birincisi Miyase Ağaç ise “Ben hiçbir zaman o tür şeylere itibar etmedim. Bence o iddialar tamamen asılsızdı. Nihayet gerçekler ortaya çıktı.” dedi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: