Yaşar Tunagür Hocaefendi

Onun yaptığı o coşkun konuşmalar, o güne kadar duyduğum en içten ve en samimi konuşmalardı. Hutbelerinde muhakkak sahabeden örnekler verirdi. Ben zaten sahabe aşığı idim. Bu da beni onu dinlemeye koşturan sebeplerden biriydi.

  • @YasarTunagur

  • Kategoriler

  • Güncelliğini yitirmiş bazı konular kaldırılmaktadır (Ücetsiz site olmasından dolayı kısıtlama yapılıyor) anlayışınız için çok teşekkürler
    Sitemizdeki linkleri veya Videoları açamayanlar Dns lerini 208.67.222.222 208.67.222.220 Yapsınlar
  • Reklamlar

Sakarya’nın YGS şampiyonları FEM’den

Posted by tunagor 29/04/2011

Sakarya FEM Dershaneleri, Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS)’na damgasını vurdu. YGS-1, YGS-2, YGS-3, YGS-4, YGS-5 puan türlerinde Sakarya birincileri FEM’den çıktı. Sakarya FEM Dershaneleri Genel Müdürü Veysel Arslan Çelik, düzenlediği basın toplantısında, Sakarya Anadolu Lisesi ve FEM Darshanesi öğrencisi Enes Ceylan’ın YAS-1 ve YGS-2’de Sakarya 1.’si ve Türkiye 78.’cisi, Işık Fen Lisesi ve dershane öğrencisi Melike Nur Özdemir’in YGS-3, YGS-4 ve YGS-5 de Sakarya 1.’si ve Türkiye 142.si olduğunu söyledi. Yine bir çok öğrencilerinin de ilk 10’da Sakarya dereceleri elde ettiğini dile getiren Çelik, “Geçen senede ilki yapılan LGS’de tüm alanlarda dershane öğrencilerimiz Sakarya birincileri olmuştu. Bu durum yine değişmedi. Bu yılda Sakarya birincileri yine FEM’ den çıktı.” dedi. FEM’in eğitim modeli, rehberlik anlayışı, doküman zenginliği ve çeşitliliği, teknolojiyle donatılmış son sistem binaları ve kalitesiyle daima zirvede olduğunu kaydeden Çelik, “FEM çıkardığı Türkiye ve Sakarya dereceleriyle Sakarya’nın gururu oldu. Her yıl üniversite sınavlarında birincileri çıkarmakla birlikte yüzlerce öğrenciyi hayalleriyle buluşturarak Sakarya’nın en çok kazandıran dershanesi oldu. FEM, öğrenci, öğretmen, veli kaynaşmasını sağlayarak aile ortamı sıcaklığında gençleri hedeflerine taşımasıyla örnek eğitim kurumu, lider dershane oldu. Şampiyonların dershanesi diye anılmaya başlandı.” diye konuştu.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: