Yaşar Tunagür Hocaefendi

Onun yaptığı o coşkun konuşmalar, o güne kadar duyduğum en içten ve en samimi konuşmalardı. Hutbelerinde muhakkak sahabeden örnekler verirdi. Ben zaten sahabe aşığı idim. Bu da beni onu dinlemeye koşturan sebeplerden biriydi.

  • @YasarTunagur

  • Kategoriler

  • Güncelliğini yitirmiş bazı konular kaldırılmaktadır (Ücetsiz site olmasından dolayı kısıtlama yapılıyor) anlayışınız için çok teşekkürler
    Sitemizdeki linkleri veya Videoları açamayanlar Dns lerini 208.67.222.222 208.67.222.220 Yapsınlar
  • Reklamlar

Maltepe’den Büyük Başarı

Posted by tunagor 29/04/2011

Maltepe Dershanesi, Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS)’nda büyük bir başarıya imza atarken, Kırıkkale’de zirvedeki isim Pınar Moray oldu. Anadolu Öğretmen Lisesi ve Maltepe Dershanesi öğrencisi olan Burcu Şahin ikinci, Özel Kızılırmak Lisesi öğrencisi Yusuf Abdulaziz Yılmaz üçüncü, Fen Lisesi ve Maltepe Dershanesi öğrencisi Seçil Kılbasanlı ise dördüncü sıraya yerleşti. Maltepe Dershanesi Müdürü Bayram Günsili, hiçbir başarının tesadüf olmadığını belirterek, “Düşünmek ve söylemek kolay, fakat yaşamak, hele süreci başarıyla sonuçlandırmak çok zordur. Biz öğrencilerimizin hem akademik hem de sosyal yönden gelişimlerini destekleyerek bu başarıyı elde ettik.” dedi. Öğrencilerin, bu derecelere, programlı çalışmalarının sonucu ulaştıklarını kaydeden Günsili, “Öğrencilerime ve öğretmenlerime emeklerinden, velilerimize ise bizlere olan sonsuz destek ve güvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: